Septembrikuu sündmused koolispordis

14. septembril toimusid Kalevi staadionil Tallinna Koolinoorte Teatejooksu Meistrivõistlusted.
Põhikooli tüdrukud saavutasid 10x60m jooksus 47 kooli seas 9. koha.
Laura Ala-Jyrä 9c klass
Lisa Lofenfeldt 9c klass
Elizabeth Põder 8b klass
Mari-Anna Meimer 7a klass
Anna Neivelt 7b klass
Carolyn Veensalu 7b klass
Mona-Linda Sikkal 7c klass
Maarja Lutsokert 7c klass
Mari Śkepast 7c klass
Nataly Langerbaur 6a klass
Põhikooli poistel kahjuks teatevahetus ebaõnnestus ja nende tulemust 10x60m pendelteatejooksus ei arvestatud.

Gümnaasiumi neiud, kes saavutasid 10x100m pendelteatejooksus 39 kooli seas väga napi kaotusega 4. koha ja 4x400m jooksus ka 4. koha.
Pärl Eelma 12. klass
Eva-Lotta Metsla 12. klass
Anett Kallion 12. klass
Emily Sepp 12. klass
Maarja Vorobjov 11. klass
Carmen Kaidi Jõeleht 11. klass
Susanna Männik 11. klass
Mari-Ann Veski 11. klass
Marie-Elisabeth Martinson 10. klass
Katariina Rahumägi 10. klass
Mariett Põime 10. klass
Lisann Lumet 10. klass

Gümnaasiumi noormehed saavutasid 10x100m pendelteatejooksus 40 kooli seas 14. koha.
Karl Robert Vain 12. klass
Patrick Paidla 12. klass
Markus Jugala 12. klass
Paul-Markus Orav 12. klass
Theodor Justus Nikkolo 11. klass
Marcus Pertelson 11. klass
Felix Visser 11. klass
Georg-Oliver Loorand 11. klass
Hans Jürgen Teras 11. klass
Kaur Kennet Karjane 12. klass
Max Armin Miljan 12. klass

22. septembril toimusid Haabersti koolide 3.-7. klasside murdmaateatejooksu võistlused.
Meie koolil läks väga hästi ja võitsime kolm kulda ja ühe pronksi.
Kooli esindasid:

3. klassid:
Rasmus Stalmeister, Linda Künnap, Isabel Karo, Richard Marcus Uriko, Oskar Paasma, Uku Siim Laurson, Nataly Samarin, Kristin Heleen Jullinen

4. klassid:
Marten Van Der Hoeven, Caro Olavi Litmanen, Stefan Siimon, Otto Marten Pärloja, Katarina Saun, Margaret Lise Müller, Lena Maisvee, Marie Elisabeth Lepiksoo

5. klassid:
Sander Savastver, Sten Erik Soomre, Marta Liisa Staalfeldt, Annabel Raamat, Georg Gustav Kont, Romet Ronk, Reti Eedra, Elise Ly Metsküll

6.-7. klassid:
Kristjan Erik Uriko , Mona Linda Sikkal, Maarja Lutsokert, Carl Christian Kalmann, Andre-Remi Jakobi, Anna Neivelt, Carolyn Veensalu, Rasmus-Ranel Tammiste, Nataly Langerbaur, Anthony Gregor Pallik.

Septembris toimusid ka põhikooli ja gümnaasiumi tütarlaste alagrupi mängud jalgpallis. Meie kooli tüdrukute võistkonnad pääsesid edasi teise ringi.

Sport ja liikumine