Tallinna aasta õpetaja tiitli pälvis Monika Gorkin

Autasud Tallinna aasta õpetajatele ning linna õnnitlused õpetajate päeva puhul andsid üle abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula, teatas linnavalitsuse pressiteenistus.

«Olenemata sellest, kui palju vaieldakse riigis hariduspoliitika ja koolivõrgu üle, on õpetaja see, kes teeb õppimise lastele võimalikuks. Õpetajast sõltub, kuidas tunneb end õpilane koolis või mudilane lasteaias ning kuivõrd meeldiv ja tulemuslik on talle õppimine,» rääkis Kõlvart. «Õpetajast oleneb suurel määral, missugused väärtused laps eluks kaasa saab ning kuivõrd enesekindel kodanik temast kujuneb. Õpetajatel lasub vastutus nii iga lapse kui ka ühiskonna ees, mistõttu väärib suure pühendumusega tehtud töö erilist tunnustust ja tänu.»

Tallinna aasta õpetajaks valiti Rocca al Mare Kooli õpetaja Monika Gorkin!
Soovime südamest õnne!
monsa