Tänavusel õpilasleiutajate riiklikul konkursil sai meie abiturient Fred Kuiv kõrge tunnustuse!

Siim Viilukas ja Rasmus Merirand Gustav Adolfi Gümnaasiumist ning Fred Kuiv Rocca al Mare Koolist pälvisid tunnustuse kodu digitaalse tehnilise passi eest.

President Alar Karis:”21. sajandi digiajastul on meil olemas erivaid E-lahendusi, kuid digipöördes on ehitussektor mahajäänud kasutusmugavusega. Tehnilised andmed hoonete kohta endiselt paberkandjal või heal juhul PDF-formaadis. Poiste leiutatud tarkvara DoBu annab koduomanikule kiire ja mugava ligipääsu õigele ja ajakohasele tehnilisele informatsioonile: ehitise täpsed mõõdud ja detailid, garantiidokumendid, hooldus- ja kasutusjuhendid. Lisaks annab tarkvara kasutajale meeldetuletusi, millal on vaja midagi hooldada või selle erinevaid osi vahetada.”