Teatejooksudes oldi võidukad!

Postitatud:

Tallinna koolinoorte teatejooksu meistrivõistlused, mis toimusid möödunud nädala kolmapäeval 25. septembri pärastlõunal Kadrioru Staadionil, osutusid Rocca al Mare Kooli õpilastele väga edukaks.
Koolinoorte meistreid selgitati põhikooli ja gümnaasiumi vanuseastmes nii neidude kui ka noormeeste pendelteatejooksudes, kui ka ringteatejooksudes, kus koolide koondised võtsid neidude arvestuses mõõtu 4 x 400 meetri ja noormehed 4 x 800 meetri teatejooksudes. Kuuest kavas olnud teatejooksust õnnestus rammikatel medalile jõuda kolmel ja koguni kahes oldi linna parimad.

Pika võistluspäeva esimene stardipauk kõlas 14.00, mil start anti põhikooli tüdrukute 10 x 60 m teatejooksudele. Meie tüdrukud näitasid head kiirust ja lõpetasid oma jooksu ajaga 1.46,3, mis andis lõpuks 3. – 4. koha jagamise Arte Gümnaasiumiga, kes näitasid täpselt sama aega. Tasuks siiski pronksmedalid. Esikoha saavutasid Lilleküla Gümnaasiumi neiud GAG ees.
Põhikooli tüdrukud jooksid koosseisus:
Nataly Samarin 6a, Katariina Sofia Jõgi 7a, Miina Vister 7b, Annabel Raamat 8a, Ida Katariina Kõiv 8a, Elise-Ly Metsküll 8c, Reti Eedra 8c, Anette Valge 9a, Nataly Langerbaur 9a, Marleen Peterson 9b

14.30 algasid põhikooli poiste 10 x 60 meetri teatejooksud. Esimeses jooksus olid kohe ka RaM`i poisid, kes domineerisid oma jooksu algusest peale ning õnnestunud teatevahetuste toel lõpetati konkurentide ees turvalise edumaaga. Lõpuaeg 1.33,6 jäigi vanuseklassi parimaks ja Tallinna koolinoorte meistrimedalid riputati just meie poiste kaela ja kooli toodi uhke võidukarikas. 2. koha saavutas Lilleküla Gümnaasium ja 3. koha Tallinna Reaalkool.
Võidukasse meeskond kuulusid:
Sander Savastver 8a, Oskar Ots 8a, Rocco Ulla 9a, Jens Erik Nielsen 9b, Torm Isok 9b, Georg Vende 9b, Mark Robin Kaarma 9c, Tõnis Lees 9c, Joosep Mattias Mõis 9c, Robert Põhi 9c

Gümnaasiumi neidude 10 x 60 m teatejooksus jäi seekord meie neidude laeks aeg 1.50,3, millega saavutati 13. koht. 1. koht GAG-ile, 2. koht 21. Koolile ja 3. koht Lilleküla Gümnaasiumi neidudele
Võistkond jooksis koosseisus:
Maria-Anna Meimer 10a, Kristella Rööpson 10a, Anastasia-Isabella Poole 10a, Mena-Nelly Nurk 10b, Karina Kull 10c, Jennifer Pavlov 11a, Karita Helde 12, Lisa Loifenfeld 12, Selene Margaret Pruuden 12,
Katrin Kukk 12.

Gümnaasiumi noormeeste 10 x 60m teatejooks tõi taas peo meie õuele. Väge keeruliseks osutunud võistkonna komplekteerimine, kus asendusliikmeid tuli otsida alles võistluspäeva lõuna paiku, sai õnneks suurepäraselt tasustatud. Kohale tulnud jooksjad näitasid head kambavaimu ja keskendumist juba ühise soojenduse ajal. Suurepärane tulemus tehti aga võistlusjookus, kus väga põnevas ja kaasahaaravas jooksus tõusti 4. kohalt esikoha konkurentsi alles 8. vahetuse jooksjaga ja viimase vahetuse jooksjal õnnestuski napi edumaaga meile 1. koht tuua. Aeg 1.31,9 ja sellega edestasime 0,3 sekundiga GAG ja VHK võistkondi, kes said lõpuks vastavalt 2. ja 3. koha.
Võidukas koosseisus jooksid:
Ralf Küttis 11a, Carl Martens 11a, Karl Artur Kangur 11a, Uku-Torm Tillo 11c, Markus Albrant 11c, Roland Liive 11c, Rayan Napast 12, Markus Maalt 12, Kevin Christopher Jegers 12, Markus Jonathan Mõis 12.

Neidude 4 x 400 meetri teatejooksus saavutasid meie neiud ajaga 4.49,7 17. koha. Esikoha võitsid 21. Kooli neidud, kes edestasid teisena lõpetanud Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja kolmandana lõpetanud Tallinna Reaalkooli neidusid.
Nelik jooksis koosseisus:
Reti Eedra 8c, Marleen Peterson 9b, Maria-Anna Meimer 10a, Katrin Kukk 12.

Päeva viimaseks alaks oli 16.30 alanud noormeeste 4 x 800 m teatejooks, kus meie nelik sai tubli 9. koha.
Ralf Küttis 11a, Kaurit Lilienberg 11b, Patrik Prints 11c, Niklas Laur 9c.

Gümnaasiumi neiude arvestuses saime kokkuvõttes 37 kooli hulgas 14. koha. Parimaks osutusid GAG, 21. Kooli ja Arte Gümnaasiumi neiud. Noormehed saavutasid kokkuvõttes 35 kooli konkurentsis 4. koha. Noormeeste teatejooksudes olid parimad GAG, VHK ja 21. Kool.

Suur tänu kõigile jooksjatele, kes oma kooli esindamiseks hindamatu panuse andsid ja tänu kellele üldse need võistkonnad välja sai panna!