Tükike Ateenat meie oma kooliõues

RaM kooli vanematekogu, arengufondi ning õpetajate ühise algatusena korraldati kogu kooliperele 2016 aasta jaanuarist märtsini ideekonkurss “LAHE VAHE TUND!”
Kõikidel meie kooli õpilastel oli võimalik panna kirja ideed, milline võiks nende arvates olla lahe ja aktiivne vahetund. Ikka selleks, et vahetunnis silm puhkaks, keha hingaks, hing hõiskaks ning et nutt (loe: nutiseadmed) ei tuleks peale!
Ideekonkursi tulemusena valiti laste ideedest välja parimad ning koondati RaM kooli arengufondi poolt korraldatud gurmeeõhtu toetusprojektina nimetuse alla ” VAHETUND SISEÕUES!”:
• Puidust astmed/trepistik siseõue
• Lauatennise lauad
Arengufondi ja gurmeeõhtul osalenud lapsevanemate toetuse tulemusena rõõmustasime juba kevadel õpilasi kahe lauatennise lauaga, mis kooli siseõues koheselt suure populaarsuse saavutasid.
Siseõue astmestiku projekti ettevalmistamisele on poole aasta jooksul aktiivselt kaasa aidanud RaM kooli arhitekt Emil Urbel, 12. klassi õpilane Hans Hubert Sams, lapsevanem Mait Rõõmusaar, arengufondi töögrupp ning kooli juhtkond. Täna saame rõõmuga teatada, et astmestiku projekt kõlava nimetusega “ATEENA KOOL” on reaalsuseks saamas – kopp on maasse löödud ja juba esimeste soojade kevadilmadega avaneb kooliperel võimalus vahe- või ainetunni mõnusaks veetmiseks avaras õueklassis!

ateena-kool-copy