Vodja Kooli õpilased Alissa Marleen Tõlgu ja Oskar Põldvee said Andeka Lapse sihtkapitali stipendiumi!

Sihtkapital Andekas Laps on loodud kunagise koolidirektori ja maletreeneri Hillar Hanssoo pärandvaral, mis jäi omal ajal Paide linnale. Selle vara intressidest, ettevõtjate ja eraisikute annetustest otsustabki komisjon igal aastal tublimad lapsed rahaliselt premeerida.
Igal aastal valitakse väljad need andekad noored, kes on silma paistnud nii õppetöös kui ka koolivälises tegevuses.
Paide linnas on võimalus 7 kooli õpilastel kandideerida Andeka Lapse stipendiumile, kokku umbes 1260 lapsel. Tingimus on, et see noor peab omama sissekirjutust Paides.
Sel aasta esitati 35 taotlust ja komisjon valis välja 10 last.

Oleme väga rõõmsad, et Vodja koolist lausa 2 õpilast selle stipendiumi pälvisid!