Tallinna koolinoorte spordimängude meistrivõistlused lauatennises. 1.-5. klass ja gümnaasiumi tulemused.

Postitatud:

12. märtsil mängisid Tallinna koolide vahelistel lauatennise MV-l 1.-5. klassi poisid ja tüdrukud ning gümnaasiumi õpilased.
Rocca al Mare kooli esindasid 1.-5. klassi tüdrukutest Margaret Põder ja Iida Ronja Raudsep ning poistest Robert Mihkel Talur.
Gümnaasiumi esindusse kuulusid Sigrid Tarlap, Andreas Mere, Franz Robert Riismaa ja Marcus Borkmann.
Noored olid tublid ning tõid koju kaks medalit. Margaret Põder oli oma võistlusklassi hõbedane tüdruk ning Robert Mihkel Talur tuli tublit mängu näidates kolmandaks.
Iida Ronja Raudsep võitis viimase mängu ning tasuks 5. koht.
Gümnaasiumi tase oli väga kõrge, kust ei puudunud ka Eesti noorte koondise mängijad.
Tüdrukute arvestuses tuli meie Sigrid Tarlap kaheksandaks. Poistest tõi kõrgeimad punktid Andreas Mere kohal 12, Franz Robert Riismaa tuli kohale 17 ning Marcus Borkmann kohale 33. Kokku oli gümnaasiumi poiste arvestuses 54 võistlejat.

Põhikool jätkab järgmisel teisipäeval, kui võistlustulle asuvad 6.-9. klassid.

Hoiame Rocca al Mare Kooli lippu kõrgel!