Isad, andke endast märku!

Lugupeetud RaM kooli isad!

Ülekooliline jalkamatš ISAD vs. POJAD on ellu kutsutud meie koigi ühise eesmärgi nimel, kus olenemata sellest, kas isadena hoolitseme tütarde voi poegade eest, on iga ISA kogemused ja oskused väga vajalikud noortele meestele väärikalt vastu astumiseks.
ISADE meeskonnas on juba oige mitu kogenud liiget oma osalemise kinnitanud. Et aga mäng oleks lobus, nauditav ja et pulss liiga lakke ei lendaks (tervisele ohutu 🙂 ), oleksime väga tänulikud, kui igaüks, kes tunneb endas voitlusvaimu ja soovi toreda ürituse onnestumisele kaasa aidata, annaks endast märku ISADE meeskonnaga liitumiseks: Erki.Kivinukk@ramkool.edu.ee (RaM kooli spordi- ja liikumise sektsiooni juhataja).

Et enne tähtsat matši saaksime koos ka natuke harjutada, siis oleks väga tore, kui juba 4. maiks, kolmapäevaks, onnestuks meil teie meelsusest teada saada.
Kohtumiseni murul!
Arengufond