Põhikooli poisid on Tallinna Koolinoorte meistrid pendelteatejooksus!

Kolmapäeval, 25. septembril 2024, toimusid Kalevi Keskstaadionil Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused pendelteatejooksudes. Võistlused toimusid neljas kategoorias ja neis kõigis olid loomulikult esindatud ka RaM Kooli võistkonnad.

Põhikooli tüdrukutel õnnestus kokku saada väga tugev võistkond. Kahjuks tõi viimane teatevahetus kaasa eksimuse ja kindlal liidrikohal jooksnud tüdrukud seekord 41 osalenud kooli hulgas tulemust kirja ei saanud. Võistkonda kuulusid Sarah Kilk, Lara Kookla, Meribel Tiits, Reti Maria Pärloja, Renata Nabi, Keira Olivia Markvardt, Liisa Vilu, Vanessa Vapper, Loore Vilu, Marie Kauler ja Mariel Allikvee.

Seejärel oli kord põhikooli poiste käes, kel õnnestus head kiirust, õnnestunud teatevahetusi ja suurepärast meeskonnavaimu näidates teenida 39 stardis olnud kooli seas kindel esikoht. Meistritiitli võitnud võistkonda kulusid: Erik Gornischeff, Sebastian Ennok, Markus Samuel Vaikjärv, Rasmus Sõggel, Ron Richard Ventsel, Mikael Johan Mõis, Gabriel Hiis, Riko-Markkos Torro, Antoni Kornet ja Karl Kristjan Jostov.

Võistlus jätkus gümnaasiumi neidude jooksudega. Kahjuks eksisid RaM Kooli neiud ühel teatevahetusel, mis takistas neil oma potentsiaali täielikult realiseerida ning nad saavutasid 28 kooli seas 21. koha. Võistkonda kuulusid Nataly Samarin, Mona Johanson, Paula Rebecca Pakkanen, Margret Linda Kesa, Diana Jurkina, Lisette Klaasmägi, Adriana Johanson, Isabel Zernask, Eliise Loit ja Carolina Kook.

Teatevehetuste ebaõnn saatis meid ka gümnaasiumi noormeeste jooksus, kus juba teisel teatevahetusel tuli viga sisse. Noormehed pingutasid siiski lõpuni ja sellega teeniti 25 stardis olnud kooli seas siiski tubli 7. koht. Võistkonda kuulusid Välek Altnurme, Ramon Gelkov, Mark Robin Sauga, Hendrik Link, Uku Siim Laurson, Oskar Paasma, Richard Marcus Uriko, Martin Vaher, Gustav Erik Luiga, Gren Laht ja Otto Marten Pärloja.

Täname kõiki jooksjaid, kes kooli esinadsid ja loodame, et oleme aasta pärast taas kohal, et seekordseid vigu parandada!