Casus Belli uus number on ilmumas!

Tere, kallis koolipere!

Meil on rõõm teatada, et kohe-kohe on ilmumas meie kooli ajaleht Casus Belli, aga sellest aastast täiesti uue kontseptsiooniga! Koolilehte annavad nüüdsest välja 11. klasside õpilased eesti keele tundides tehtud töö tulemusena – seega saate õppeaasta jooksul lugeda kolme erinevat ajalehenumbrit, mille töös osalevad kõik 11. klasside õpilased. Esimese ajalehe koostab 11.c klass täies koosseisus.

Oleme panustanud aega, energiat ja loovust, et kajastada olulist infot ja erinevaid arvamusi koolielus toimuvast. Tellides ajalehe, püsite kursis koolielu sündmustega! Teie tellimus aitab mitte ainult kaasa õppimise põnevamaks muutmisel, vaid pakub teile ka võimalust olla osa meie kogukonna jutustusest.

Eriti täname meie varasemaid tellijaid ja loodame, et jätkate Casus Belli lugemist.
Tellimiseks palume täita tellimisvorm 8. detsembriks, et leht jõuaks Teieni õigeaegselt. Kolme lehe hind on kokku 9 eurot, mis lisatakse õpilase arvele.

Uus ja värske leht ei jää kellelgi saamata, sest meie virgad ajalehepoisid ja -tüdrukud on selleks valmistunud – jälgige reklaami!

Parimate soovidega
Casus Belli toimetus