Haabersti linnaosa koolide kombineeritud teatevõistlused

Selle nädala teisipäeval toimusid meie koolis Haabersti linnaosa kombineeritud teatevõistlused, kus loomulikult osales ka meie kool.
Võistles kolm klassikomplekti. Võistlustules olid 5ndate klasside õpilased, 4ndate klasside õpilased ja 3ndate klasside õpilased.

Alustasid meie kooli viiendikud ja tegid seda edukalt saavutades tihedas konkurentsis teise koha.
Võistkonda kuulusid: Emily Gornischeff 5.a, Sarah Kilk 5.a, Mariel Allikvee 5.b, Simona Uutmann 5.b, Brenda Paalberg 5.c, Liisa Marii Perolainen 5.c, Thomas Johann Roosimägi 5.a, Fred Reichmann 5.c, Rubert Lukertšenko 5.b, Riko Henrdik Paavel 5.b, Kaur Jakob Port 5.c, Johannes Maks 5.c.

Jätkasid neljanda klassi lapsed ja seal õnnestus nelja ala kokkuvõttes esikoha võtta just meie kooli esindus, kuhu kuulusid:
Tanel Tering 4.a, Mairold Malk 4.a, Sander Raidma 4.b, Tristan Erik Link 4.a, Kristjan Hugo Härms 4.b, Laura Tammiksaar 4.a, Carolina Matros 4.a, Lenna Sihvart 4.a, Ines Sinisoo 4.a, Nora Raamat 4.a

Võistluse lõpetasid kolmandad klassid ja ka seal läks meil väga edukalt, koduseinte toel tuli samuti esimene koht ja võistkonda kuulusid järgmised õpilased: Konrad Kuresson 3.a,
Filip Anders Kivi 3.b, Kristofer Voit 3.b, Jakob Reichmann 3.c, Maik Tammo 3.b, Silver Lumet 3.b, Teresa Stahhov 3.a, Mirtel Lello 3.a, Malin Isabel Vahter 3.b, Riti Riinu Ojassoo 3.c, Emma Kalluste 3.a, Inger Marie Roosimägi 3.c,

Suured tänud kõikidele osalejatele!