Meie Matka tulemused

Taas toimus meie kooli traditsiooniline spordiüritus Meie Matk.
Osavõtjaid oli sel aastal 360, kes 23km rattarajal, kes 5km jooksurajal või siis niisama matkates.

Esmaspäeva hommikuses klassijuhatajatunnis oli tähtis hetk, kui fanfaaride saatel toimus võistlejate autasustamine. Aitäh meie toredatele toetajatele rikkaliku auhinnalaua eest.
Aitäh, perekond Kaha, perekond Altraja, perekond Virve ja Super Skypark.

Kõige suurema osavõtuga klassid olid 10.a ja 5.a. Kõige vingem spordiperekond meie koolis on perekond Reichmann, nende perest osalesid Meie Matka erinevatel distantsidel kõik pere liikmed ning kõik jõudsid ka auhinnalisele kohale.

Kiitus, ka meie kooli õpetajatele, kes leidsid jõudu ja energiat ka ise mõnel distantsil end proovile panna. Kiireim õpetaja jooksurajal oli Reet Lainoja ning rattasõidus saavutas naiste arvestuses esimese koha Liina Reichmann.

Palju õnne, kõikidele osavõtjatele, olete oma tervisele teinud tubli auhinnalise kingituse. Palju õnne ka kõikidele võitjatele!

Kohtumiseni juba järgmisel aastal! Kus ja kuidas, seda näitab aeg, Meie Matk 2022 toimub igal juhul!

TULEMUSI näete SIIN.