Rocca al Mare Kool pälvis KiVa koolina kvaliteedimärgise!

Rocca al Mare Kool on aastast 2016 kuulunud KiVa koolide perre.
Tänu KiVa teaduspõhistele meetoditele oleme läbi aastate suutnud kiusule kiiresti reageerida ja seeläbi muuta kooli õhkkonna turvalisemaks ja paremaks.
KiVa tiimi tegemiste juures on väga olulisel kohal meie kooli õpetajad, kes järjepidevalt KiVa tunde teevad, olukordi märkavad ja meile juhtumitest teada annavad.
Samuti on väga tähtis koostöö õpilaste ja peredega, kes julgelt meie poole pöörduvad.
Ka igapäevane ennetustöö ja teadlikkuse tõstmine on määrava tähtsusega kiusu teemaga tegelemisel.
Meil on hea meel teada anda, et senine läbimõeldud, süsteemne ja järjepidev tegutsemine on toonud meie koolile programmi põhitasemel rakendamise kvaliteedimärgise!
See on oluline tunnustus meile kõigile, kes on oma panuse helgema koolielu kujunemisesse andnud. On väga tähtis, et kõik inimesed tunneksid ennast igal hetkel hästi ja hoituna.
Meie kooli KiVa tiimi tegemiste kohta saab rohkem infot SIIT.
Kui märkad kiusamist, siis anna sellest meie KiVa tiimile teada. Ainult siis saame aidata, kui info meieni jõuab.
Igaüks, kes märkab, sekkub ja abistab kiusu olukorra juures, on tõeline superkangelane!
Hoolime ja hoiame üheskoos!
Ikka teie KiVa tiim