Tuluüritused

Heategevusliku RaM Kooli 2013/14 õppeaasta kalendri müük.

Juba traditsiooniks kujunenud iga-aastase koolikalendri müügist saadud tulu suunatakse täismahus RaM Kooli arengut toetavatesse projektidesse.
Sügis 2013

Heategevuslik gurmeeõhtusöök kooli aulas RaM Kooli loodusteaduste projekti “Õhinaga loodusteadustesse!” toetuseks.

Projekti idee algatas RaM Kooli loodusteaduste õpetaja Priit Saareleht ning gurmeeõhtusöögi valmistasid hea tahte panusena meie kooli lapsevanematest peakokad Ingrem Raidjõe ja Roman Zaštšerinski. Ürituse õnnestumisele aitasid kaasa tublid RaM Kooli õpetajad, õpilased, lapsevanemad, vilistlased, kokad ja helded sponsorid. Ürituse raames esitletud kahe  kandidaadi seast osutus õhtusöögil osalenute hääletuse tulemusena valituks projekt ” ISE TEHTUD, HÄSTI TEHTUD! JA MEELDE KA JÄÄNUD!”.  Kogu tulu suunati võiduprojekti elluviimiseks, mille tulemusena sai RaM Kooli loodusteaduste õppetoolile soetatud õppe- ja uurimistööks vajalikku kaasaegset mõõtetehnikat.
14. märts 2013

Heategevusliku RaM Kooli 2012/13 õppeaasta kalendri müük.

Juba traditsiooniks kujunenud iga-aastase koolikalendri müügist saadud tulu suunatakse täismahus RaM Kooli arengut toetavatesse projektidesse (vt. arengufondi rahaeraldused). Kalendri kauni kujunduse ja sisu eest kandsid hoolt meie kooli õpetajad ning müügitööle aitasid usinasti kaasa vahvad põhikooli tüdrukud.
Sügis 2012

Heategevuslik kontsert-tuluõhtu RaM Kooli aulas.

RaM kooliperele esitlesid oma uut koosseisu ja vapustavat muusikaprogrammi  antud hooaja kõige kuumemad nimed muusikataevas –  LENNA KUURMAA ja MIHKEL RAUD ansambliga!
Kontserdi alguses soojendas südameid meie kooli õpilasbänd FUNKOES, solistiks ime-andekas Marie Vaigla. Kontserdi tuludest rahastati kvaliteetse elektrilise  seinaekraani (4 m) soetamist RaM Kooli aulasse.
7. detsember 2011

Heategevusliku RaM Kooli 2011/12 õppeaasta kalendri müük.

Kalender valmis meie kooli õpetajate tubli koostööna ning trükkimiseks andis oma täieliku toetuse AS Uniprint eesotsas perekond Reinsooga. Täname!
Sügis 2011

Heategevusliku RaM Kooli kalendri traditsiooni ellukutsumine ja müük.

Suurepärase algatuse, kalendri kujunduse ja täieliku rahalise toetuse taga seisab kooli heaolule alati aktiivselt kaasamõtlev lapsevanem Andrus Reinsoo.
Sügis 2010