Matemaatikaõpetajad

Raili Lahi

tel: 6 507 838
raili.lahi@ramkool.edu.ee

vanema kooliosa ja matemaatika sektsiooni juhataja, 12. klassi klassijuhataja

Ele Riig

tel: 6 507 825
ele.riig@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja, e-kooli administraator, 7C klassijuhataja

Kadri Ivanova

tel: 6 507 825
kadri.ivanova@ramkool.edu.ee

11. klassi klassijuhataja,
matemaatika

Kaire Kivi

tel: 6 507 825
kaire.kivi@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja

Kerttu Voor

kerttu.voor@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja (lapsepuhkusel)

Marion Kärber

marion.karber@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja (lapsepuhkusel)

Liisi Soomann

tel: 6 507 825
liisi.soomann@ramkool.edu.ee

matemaatikaõpetaja