Kõnekunst

VÄITLUS- JA KÕNEKUNSTIRING

Kui soovid, et avalik esinemine sulle enam külmavärinaid peale ei ajaks, et sinu analüüsioskus ning loogiline mõtlemine saavutaks kõrgema taseme ning seda kõike teha vägevas seltskonnas, siis on aeg seada oma sammud väitlus-ja kõnekunstiringi.
Igal neljapäeval H13 klassis toimuv koosviibimine koosneb nii klassikaliste väitlusformaatide järgi tehtavatest väitlustest kui ka kõnede tegemisest, rollimängudest, aruteludest erinevatel päevapoliitilistel ning filosoofilistel teemadel ja mängudest, kõik selleks, et õpilane areneks soovitud suunas.
Väitlust on paljud kirjeldanud kui ideaalset ajaveetmisviisi arukale inimesele – see pakub mõistusele väljakutset, kuid meeltele naudingut. Analüüs, argumenteerimine ja loogika on asjad, mida vajavad kõik edukad ja õnnelikud inimesed 21. sajandil. Tule väitlema ja saa aru, miks mõni õpilane on öelnud, et ta õppis aasta jooksul väitluses rohkem kui 12 aasta jooksul koolis…
Juhendaja Katriin Bachmann
Osalustasu 30 eurot kuus.
Esimene kohtumine 27.09