Kodumaise ja mahetoodangu osakaalu suurenemine koolitoidus!

Meil on rõõm teatada, et Rocca al Mare kool suurendab uuest õppeaastast kodumaise ja mahetoodangu osakaalu koolitoidu menüüs ning saame pakkuda oma lastele veelgi tervislikumat ja maitsvamat koolilõunat. Asendame esmajoones kõige suurema keskkonnamõjuga liha- ja kalatooted ning vastavalt toitumissoovitustele suurendame taimse toidu osakaalu. Jätkame hooajaliste kodumaiste aedviljade pakkumist ja vähendame välismaiste viljade pakkumist. Lisaks menüümuutustele teeme ka teavitustööd hea toidu hoidmiseks ning tutvustame meiega ühist maailmavaadet jagavate koostööpartnerite toodangut. Sellega seoses toimub alates 1. septembrist koolitoidu hinna muutus ning 2021/2022 õppeaastal on tervisliku koolilõuna maksumus 2,70 euri (1 euri ulatuses tasub lõuna eest riik). Söögiraha lisatakse õpilase igakuisele arvele algava kuu eest ette.
Loe lähemalt meie kestliku koolitoidu suundumustest siit: