Rocca al Mare Koolil avanes võimalus võtta osa käsitööga õpilastööde näitusest „Ootus“ Kullo Lastegaleriis

Rocca al Mare Koolil avanes võimalus võtta osa käsitööga
õpilastööde näitusest „Ootus“ Kullo Lastegaleriis.

Tegu on Vanalinna Hariduskolleegiumi, Tallinna Kristiine Gümnaasiumi, Tallinna Toomkooli, Rocca al Mare Kooli, Püha Johannese Kooli, Püha Miikaeli Kooli ja Kohila Mõisakooli õpilaste tööde näitusega.

Rocca al Mare Kool tutvustab näitusel „Ootus“ kingitusi. Kingitus on oma olemuselt ootamatu, salapärane ja oodatud vaikse lootusega. Kas suudaksimegi oodata, kui teaksime täpselt, mis on tulemas?

Näitusel on eksponeeritud RAM Kooli Vaikuse Toaga seotud kingitused (8. ja 9. kl) ja kingitused (5. kl), millega kool soovib tänada olulisi inimesi, külalisi ja aitajaid.
Vaikuse Tuba sündis 2010. aastal soovist luua jõulusaginas üks ilus meelerahupaik. Et kus saaks peatuda ja olla keset elusaginat vaikselt. Üksi või sõpradega. Koolis!
Rocca al Mare Kool tänab VHK-d kutse eest osalema.

Soovitame väga koos väiksemate ja suuremate kunstisõpradega näitust külastada, sest maja on põneva kunsti ja käsitööga täidetud.

Õpilaste töid juhendas Kristina Rajando

Näituse kujundas Liisa Kallam