Vastuvõtt 2023. a sügisel alustavatesse 1. klassidesse on alanud

Postitatud:

1. klassi taotluste vastuvõtt on lõppenud.
Kooli vastuvõtmiseks ei pane me lapsi pingeritta. Oluliseks eelduseks on lapse kooliküpsus ja pere väärtushoiakud.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame oma kogukonna peredega, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate, vilistlaste ja Veskimöldre Lasteaia lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli ja Roostiku kooli esimestes klassides täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme tutvumisvestlusel kohtunud.
Juba mitmendat õppeaastat pakub Rocca al Mare Kool võimalust alustada 1. klassis võõrkeele õppimist inglise, prantsuse või saksa keelest (avame kaks inglise keelega ning ühe prantsuse/saksa keelega alustava klassi). Vastuvõtu ankeedis saate teha oma keele valiku pingerea. Juhul, kui teil ei ole kindlat eelistust ning sobivad kõik variandid, siis võite antud märkme teha avalduse märkuste lahtrisse.

Alustades saksa või prantsuse keelega, lisandub inglise keel teise keele ehk B-keelena 4. klassist.

Roostiku koolis alustavad kõik õpilased 1. klassis inglise keele õppimisega ning 4. klassis lisandub B-keelena vene keel. Roostiku kooli tegutsemisviisi kohta saate lugeda Roostiku kooli koduleheküljelt. Küsimuste korral palun kirjutage Roostiku Kooli osas roostikukool@ramkool.edu.ee

Tutvumisvestlused RaM Kooli toimuvad 11. veebruaril.
Roostiku koolis toimuvad tutvumisvestlused 13.- 16. veebruaril.

Kohtumiseni
Rocca al Mare Kool