Vodja Kooli õpilaste suurepäraseid saavutusi!

Klassikaraadio ja Eesti Muusikanõukogu korraldasid rahvusvahelise muusikapäeva puhul e-viktoriini, kus muusikasõbrad said oma teadmised proovile panna. Viktoriin koosnes 25-st küsimusest. Viktoriin oli väga menukas, kokku laekus 775 vastust.
Küsimused olid erineva raskusastmega, kuid kokku pandud niimoodi, et oleks huvitav nii lastel kui ka täiskasvanutel. Kõige enam valmistas osalejatele raskusi küsimus nr. 20, mis puudutas Sven Grünbergi kunagist ametikohta Ugala teatris, lihtsaimaks osutus Gerli Padari fotoküsimus.

Auhinnavõitjad:

Õpilaste kategoorias pälvis 2. koha Vodja Kooli õpilane Markus Erik Hiiesalu.
Lisaks loositi eriauhind välja alla 10-aastaste laste hulgast, auhinna saab Alissa Marleen Tõlgu (samuti Vodja Koolist).
Vodja Kool tõsteti osalevate koolide hulgas esile ka silmapaistva koolina.

Kes soovib viktoriiniküsimuste ja vastustega tutvuda, saab seda teha siit:

Pühapäeval, 14. septembril toimus plokkvibu võistlus Türi Karikas 2015.
Vodja kooli õpilane Markus Albrant saavutas võistlusel noorteklassis esimese koha.

Palju õnne tublidele muusikasõpradele ja sportlastele!