Näitering

Juhendaja: Enel Murakas
Toimumisaeg: neljapäeviti kell 14.30- 15.30
Esimene kohtumine: 20.septembril ruumis E-15
Näiteringi on oodatud kõik 1-4 klassi õpilased. Kui sulle pakub näitlemine huvi ning oled motiveeritud aktiivselt kaasa lööma on näitering just sulle. Näiteringis keskendume erinevatele teatrivormidele, tegeleme improvisatsiooniteatriga kui ka klassikalise teatriga. Kõik huvilised on oodatud osa saama sellest loomingulisest ning vabastavast retkest. Õppeaastasse on plaanitud ka esinemised.
Kuutasu: 30 eurot (septembrikuu tasu proportsionaalne vastavalt käidud kordadele).

Näitering 8.- 12. klassi õpilastele
Juhendaja: Marietta Volkova (12 klass)
Toimumisaeg: Esmaspäeviti (aulas) ja kolmapäeviti (E15) kell 16.20-17.50
Esimene kohtumine: 10.septembril (aulas)
Rocca al Mare Kooli näiteringi on oodatud kõik 8.- 12. klassi õpilased. See on parim eneseavastamise ning oma sisemaailma arendamise võimalus. Eelnev näitlemiskogemus ei ole oluline, peamine on motivatsioon ja tahe teha üheskoos midagi lahedat. Kevadeks on plaanis lavastada näidend, millest saavad kõik osa võtta.

Lisainfo: Ingrid.Parloja@ramkool.edu.ee