Alanud on vastuvõtt RaM Kooli 1. klassi astumiseks 2020/2021 õppeaastaks

Postitatud:

Vastuvõtt RaM Kooli 1. klassi astumiseks 2020/2021 õppeaastaks on alanud!

Meie koolis õppima asumise soovist saate teada anda 25. jaanuarini, täites ankeedi SIIN.

Nii nagu eelmistelgi aastatel, ei pane me kooli vastuvõtmiseks kedagi pingeritta. Oluliseks eelduseks on, et laps on kooliks küps ja pere väärtushoiakud ei ole põhimõttelises vastuolus kooli omadega.
Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt koolikogukonnaga, kuhu kuuluvad täna meie koolis käivate õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate lapsed. Ülejäänud kohad RaM Kooli esimestes klassides täidame loosimise teel nende vahel, kellega oleme tutvumisvestlusel kohtunud.

Tutvumisvestlused toimuvad 08. ja 09. veebruaril.

Informatsiooni iga pere tutvumisvestluse täpse päeva ja kellaaja kohta teatame hiljemalt 03. veebruaril.

Tekkinud küsimuste korral pöörduge kooli infosekretäri poole telefonil 6 507 800 või e-posti aadressil anu.laanet@ramkool.edu.ee