Liikumise õpetajad

Reine Kotkas

tel: 6 507 807
reine.kotkas@ramkool.edu.ee

liikumise õppetooli juhataja,
kehalise kasvatuse õpetaja,
12A klassijuhataja

Ingrid Tullus

tel: 6 507 807
ingrid.tullus@ramkool.edu.ee

spordiklubi juhataja,
ujumise ja kehalise kasvatuse õpetaja,
8C klassijuhataja,
fotograaf

Alari Põllu

tel: 6 507 822
alari.pollu@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja

Irmeli Juhanson

tel: 6 507 842
irmeli.juhanson@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse ja eelkooli õpetaja

Jaak Timpson

tel: 6 507 822
jaak.timpson@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja,
12B klassijuhataja

Matis Toome

matis.toome@ramkool.edu.ee

seltskonnatantsu õpetaja

Roel Pedanik

tel: 6 507 822
roel.pedanik@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja,
7C abiklassijuhataja

Rutti Ojassoo

tel: 6 507 807
rutti.ojassoo@ramkool.edu.ee

kehalise kasvatuse õpetaja
9A klassijuhataja

Steven-Karl Kõiv

Steven-Karl.Koiv@ramkool.edu.ee

spordinõustaja ja jõusaalitreener

Tiia Veske

tel: 6 507 821
tiia.veske@ramkool.edu.ee

ujumise õpetaja